O nas

 

Strefa Podróży należy do grupy Orlica, biura podróży działającego na polskim rynku turystycznym od 2003 roku. Nasze motto to: "Strefa Podróży - Pierwszy krok do udanych wakacji". Zespół złożony jest z profesjonalistów - każdy z nich ma swoje ulubione kierunki i specjalizacje. Nie tylko sprzedajemy wakacje, ale przede wszystkim, pomagamy wybrać te właściwe, dopasowane do indywidualnych preferencji i zamiłowań. Służymy wiedzą i doświadczeniem - to wartość, którą wnosimy na rynek, to coś, co wyróżnia nas na tle automatów internetowych:) Prowadzimy sprzedaż wycieczek polskich i niemieckich organizatorów turystycznych oraz ubezpieczeń turystycznych. Współpracujemy z największą niemiecką kooperacją biur podrózy Schmetterling Reisen. Jesteśmy także członkiem Polskiej Izby turystyki i Zachodniej Izby Gospodaczej.

 

Strefa Podróży – marka wakacyjna, działająca od 2014 roku. Oferuje wycieczki renomowanych polskich (np. Itaka, TUI, Rainbow, Grecos, Exim) i niemieckich (ITS, Dertour, 5vorFlug, Alltours, FTI, JT) organizatorów turystycznych. Spośród setek tysięcy ofert wybieramy te, które są warte uwagi. Wasze wakacje to dla nas priorytet!

 

Orlica Private & Incentive Travel – organizator imprez incentive dla firm oraz wyjazdów indywidualnych "szytych na miarę". Portfolio obejmuje wyjazdy zarówno do bliskich miejsc (Francja, Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Malta) jak i egzotycznych (Tajlandia, Dominikana, Tanzania, Kambodża, RPA, Filipiny). ORLICA TRAVEL


Załogę Strefy Podróży tworzą ludzie, pasjonaci podróży, nie mogąca usiedzieć na miejscu pół-koczownicza załoga. Skupiona na tym by każde wakacje naszych Klientów były jeszcze lepsze od poprzednich:)


Łukasz Zając

Stanowisko : Prezes Zarządu

W ekipie : Od początku

Ulubione miasto : Rzym

Marzenie Podróżnicze : Nepal

Wszędzie był i wszystko widział. Ma swoją kryjówkę na Legnickiej, ale w Wigilię spotkacie go na sali sprzedaży. Wciela się w supermana ilekroć w firmie robi się gorąco. W wolnym czasie eksploruje nowe kierunki, gra w squasha i zawiaduje swoją gromadką dzieci i kotów. Spec od wyjazdów firmowych po całym świecie. Potrafi spełnić każdą potrzebę Klienta, ostatnio zamawiał burgery o 3-ciej w nocy na plażę, na małej, azjatyckiej wyspie:)


Natalia Nawara – Kozłowska

Stanowisko : Specjalistka ds. Kluczowych Klientów

W ekipie : Od lutego 2012

Ulubiona wyspa : Thassos

Marzenie podróżnicze : RPA

Umysł wielopłaszczyznowy, wie wszystko i o wszystkich, nic co się dzieje w biurze nie jest jej obce. Gada, gada, i gada i chce żeby z nią gadać. Specjalistka od znajdowania najlepszych rozwiązań. W firmie troskliwie zajmuje się każdym Klientem. Najlepiej zna się na Wyspach Kanaryjskich i podróżach dla rodzin z dziećmi. Tak naprawdę nie ma zadania, z którym nie poradzi sobie dobrze.


Dagmara Wabnic

Stanowisko : Kierownik Sprzedaży

W ekipie: Od stycznia 2014

Ulubione miasto : Porto

Marzenie podróżnicze : Kuba

Transfer sezonu 2014! Wszędzie jej pełno, krótko mówiąc - to prawdziwy wulkan energii! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych - jeśli trzeba sprawdzić kolor poduszek w hotelu, to będzie nawet wiadomo jakim ściegiem i nićmi obszyta jest poszewka:) Zakochana w Portugalii, specjalistka od rejsów - wypłyniesz z nią na głębokie wody. To ona szyje wyjazdy na miarę. Jeśli jakiegoś wyjazdu nie ma - to Dagmara go tworzy. Podczas spotkania, najgorsze czego możesz się spodziewać to … wyjazdu na wymarzone wakacje! Przy niej hasło „ Klient nasz pan” nabiera nowego znaczenia.


 

Monika Koziróg

Stanowisko : Doradca Klienta

W ekipie : Od czerwca 2015

Ulubione miasto : Wrocław

Marzenie podróżnicze : Malediwy

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia - tego samego oczekuje od swoich współpracowników i wszystkich przekraczających próg biura. Potrafi robić 10 rzeczy jednocześnie i nie śpi, dopóki nie są dopracowane od A do Z. Wyładowuje się uprawiając wszelkiego rodzaju sport - wspinaczka, strzelectwo, żagle - żaden nie jest jej obcy. Swoje podróże realizuje bez większego zastanowienia od najmłodszych lat. Specjalistka od greckich wakacji. Swoje wyjazdy ma dokładnie zaplanowane na najbliższe 3 lata, ale jakby ją zapytać gdzie wyleci za 4, 5, 6.. to na pewno długo nie trzeba będzie czekać na odpowiedź. Tradycjonalistka, niezwykle uporządkowana i zorganizowana.Klaudia Kamińska

Stanowisko : Doradca Klienta

W ekipie : Od marca 2023

Ulubione miasto : Wenecja

Marzenie podróżnicze : Bahamy

Jeśli nie wiesz gdzie chcesz jechać, Klaudia to z Ciebie wydobędzie. Nasza mistrzyni "przesłuchań ", ale takich, po których trafić możesz jedynie na wakacje marzeń. Idealnie dopasuje miejsce do tego co lubisz robić na wakacjach. Romantyczna dusza o rozbrajającym uśmiechu, zakochana we włoskich klimatach. Nieustannie w trasie. Ulubiony środek transportu: wszystkie - od roweru po samolot. Zapewni Ci odjechane - odlotowe wakacje.Nasza oferta

Team building to jest to!

Zintegruj zespół i zagwarantuj swoim pracownikom zasłużony wypoczynek na plaży! Jeśli chcesz nagrodzić swoich pracowników lub Klientów i zagwarantować im świetną zabawę, napisz do nas. Przygotujemy ofertę na dostosowaną do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

 

Wyjazdy indywidualne

Daleki i niepopularny kierunek? Indywidualny program zwiedzania dostosowany do Twoich wymagań?
Prywatny przewodnik, transfer a nawet przelot? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Wyjazdy grupowe

Wakacje w większej grupie? Świetnie!
Organizujemy wyjazdy już od 10 osób.
Zarezerwujemy hotel i samochód, przygotujemy plan podróży i doradzimy odpowiednie ubezpieczenie do każdej szalonej eskapady.

 

Podróże poślubne

Wspólną drogę życia najlepiej rozpocząć od wspaniałej przygody w fascynującym kraju, wspominając dzień Waszego ślubu. Rozumiemy to i dlatego każdą podróż poślubną przygotowujemy niezwykle starannie.
Prywatna willa na Teneryfie?
Podróż szlakiem winnic w Toskanii?
A może wyprawa do Azji?
Mamy wiele pomysłów i chętnie zrealizujemy Wasze.

 

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo w celu przygotowaniu oferty.
Przekonaj się sam! To nic nie kosztuje!